Waniliowa

O Nas

Restauracja Waniliowa – tętniące serce Bielan

To tutaj od kilku lat zabieramy Państwa w niesamowitą podróż smaków. Wyszukane, ciekawe i innowacyjne dania kuchni autorskiej sprawiają, że można smakować życia każdym, powolnym i najmniejszym kęsem. Dania naszej kuchni nie znają granic – nie wpiszemy ich w żadne ramy, gdyż szef kuchni jest prawdziwym wirtuozem smaku i swoje dzieła tworzy w przypływie pasji. W trosce o każdy, najmniejszy nawet szczegół gwarantujemy, że na talerzach znajdują się tylko zdrowe, regionalne i najwyższej jakości składniki.

Chcesz spróbować czegoś wyjątkowego? Marzysz o chwili wytchnienia? Restauracja Waniliowa na Bielanach (blisko dzielnicy Bemowo) łączy w sobie perfekcyjny smak z idealnym wnętrzem. Styl południowy dopełniony jest u nas białymi obrusami, świeżymi kwiatami i świecami czyniąc Waniliową miejscem, do którego się wraca. Tutaj czas biegnie inaczej – mijasz próg i czas staje w miejscu. Tu naprawdę możesz odpocząć, odetchnąć pełną piersią i celebrować życie.

Szef kuchni – Marek Kleban

Szef kuchni Marek Kleban to kucharz, spod którego ręki wychodzą dania przyrządzane z pasją. Można nimi nie tylko nacieszyć oko, ale przede wszystkim zapewnić sobie niezapomniane doznania smakowe. I nie ma w tym ani kszty przesady, gdyż szef kuchni Waniliowej może poszczycić się wyjątkowym stylem kulinarnym! Skomponowane przez niego menu zawsze zaskakuje – łączy w sobie kreatywność i otwartość na nowe smaki. W tą apetyczną podróż wyruszył ponad 10 lat temu i tak dzień po dniu, zyskując doświadczenie i wiedzę, teraz potrafi nie tylko zadowolić, ale również zaskoczyć nawet najbardziej wymagające podniebienie!

Waniliowa-24