cialis 100mg finasteride 1mg results how to get eraction psychological erectile dysfunction viagara online canada how long for viagra to work

Waniliowa

Organizacja Imprez

Na wyjątkowe okazje, warto wybrać wyjątkowe miejsce. Restauracja Waniliowa wszystko uzależnia od Ciebie. Szukasz idealnego miejsca na chrzciny bądź komunię? Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe? A może interesuje Ciebie elegancka sala weselna? Podczas tych i jeszcze wielu, innych okazji świetnie sprawdzi się Restauracja Waniliowa. Masz plan jak ma wyglądać impreza okolicznościowa? To świetnie – wszystko będzie po Twojej myśli. Każda oferta jest dla nas indywidualna, dlatego nie znajdziesz u nas standardowego menu, ułożenia stołów, czy aranżacji sali. U nas wszystko zależy od Ciebie, gdyż w pełni dopasowujemy się do oczekiwań klienta. A co jeśli wręcz przeciwnie, nie masz planu? Możesz powierzyć całą organizację nam. Po spotkaniu i ustaleniu potrzeb zorganizujemy imprezę o jakiej marzysz. Sprecyzujemy, dopasujemy i określimy wszystko za Ciebie. Obawiasz się, czy sprostamy organizacji właśnie Twojej imprezy? Wieloletnie doświadczenie procentuje tym, że mamy już całe grono zadowolonych Gości. Doskonała kuchnia, fachowa obsługa i elegancka sala na imprezy okolicznościowe sprawią, że impreza zorganizowana w Restauracji Waniliowej na Bielanach będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Organizujemy m.in.:

Do dyspozycji gości oddajemy trzy sale na imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, wesela, imprezy firmowe, stypy i konsolacje. Pierwsza sala pomieści 65 osób, druga 40, a trzecia 20. Każda z sal jest klimatyzowana, posiada toaletę, a także specjalnie wydzielony kącik dla dzieci.


simple