Waniliowa

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe od 69,-

Integracje, bankiety, wigilie dla pracowników a także inne spotkania firmowe to wydarzenia, które powinny odbywać się w wyjątkowej atmosferze. Profesjonalizm i kompleksowość działania naszego zespołu sprawi, że niezależnie od rodzaju wydarzenia firmowego sprostamy Państwa wymaganiom. W naszej restauracji można zorganizować zarówno niewielkie spotkanie dla pracowników, jak i dużą konferencję dla partnerów biznesowych. O profesjonalną i kompleksową oprawę spotkania zadba obsługa naszej restauracji.

Spotkania biznesowe organizowane w Restauracji Waniliowa dopasowane są do Państwa potrzeb.  Doradzamy i pomagamy w wyborze menu, aranżacji sali, a także w wielu, innych szczegółach. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji wydarzenia, a także z całą pewnością sprawią, że spotkanie będzie udane.

Nasza restauracja na Bielanach to idealne miejsce na imprezy firmowe i spotkania biznesowe. Doskonale dobrane menu, wyjątkowa atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zachęcamy do organizacji spotkań firmowych w Restauracji Waniliowa Warszawa Bielany – u nas mają Państwo gwarancję 100% powodzenia i zadowolenia gości.


simple